2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)

27 mars 2021
5 196 313 Vues

Lyrics 2TON
Prod by Nego
Video : n’Pik Creative
Metro Music
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/1OdMuiNA6JV7hxbJA1SwQw
iTunes: music.apple.com/us/album/ftyra-jote-single/1560617860?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FTYRAJOTE

Commentaires
 • 💎❣️E&S❣️💎

  *Stella**Stella*Il y a 9 heures
 • 👌👍

  Nasi BrahimajNasi BrahimajIl y a 9 heures
 • frlift.info/first/vid-o/yJi11J1ko6a-Z4I.html Mevli dhe Juli - Dashnia, per te mos u humbur...

  Perputhen PikantPerputhen PikantIl y a 16 heures
 • Sluskeo

  AAIl y a 17 heures
  • kenga ime prill 2021

   soinu foigsoinu foigIl y a heure
 • Meda

  AAIl y a 17 heures
 • frlift.info/soft/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg

  lyric_K1DAlyric_K1DAIl y a 17 heures
  • Si gjithmon hit

   soinu foigsoinu foigIl y a heure
 • Il me déçoit vraiment jamais 2ton , la chanson est vraiment au top comme d'habitude 🥳🥳🥳🥳🥳

  Ask to seduce MissAsk to seduce MissIl y a 21 heure
 • Kenga e bukur

  Nadi HoxhaNadi HoxhaIl y a 21 heure
  • frlift.info/soft/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg

   lyric_K1DAlyric_K1DAIl y a 17 heures
 • o zot gjithmone e degjoj kete kenge e kam te makina e kam alarme edhe zile telefoni bravo 2ton ja dole te na mahnitesh

  Eldi FejzaEldi FejzaIl y a 22 heures
 • Ky veq hite qet bravo njeri 🤔🤔🤔👏👏👏

  SHAIP cucllaSHAIP cucllaIl y a jour
  • frlift.info/soft/qqQ8MqN9Njl1PiVyNlXclg

   lyric_K1DAlyric_K1DAIl y a 17 heures
 • 🇵🇰♥️🇦🇱☝🏽

  Moe KaanMoe KaanIl y a jour
 • Të gjitha këngët i ke të Përkryera.

  Shkurt MuratiShkurt MuratiIl y a jour
 • O zot si eshte ajo vajza qe kercen 😍😍😍😍😋😋

  Xheni XheniXheni XheniIl y a jour
 • Konga e mir veq clipi palidhje. Sdin njeri a po kqyr videoclip a por**

  Ms. IMs. IIl y a jour
 • kush e digjon ne 2021

  Klea VeshiKlea VeshiIl y a jour
 • 👍❤❤🇺🇦

  Oksana HaydeyOksana HaydeyIl y a jour
 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  Vladimit EshjaVladimit EshjaIl y a jour
 • Smyr

  Gashi NoarGashi NoarIl y a jour
 • Si gjithmon hit

  Juljan TufaJuljan TufaIl y a jour
 • kenga ime prill 2021

  Elinda KelmendiElinda KelmendiIl y a jour
 • 😍😍😍😍😍

  Izabela KolliIzabela KolliIl y a jour
 • 😍😍😍😍

  Bleana BejajBleana BejajIl y a jour
 • Raja Yoga është një sistem i lashtë i meditimit dhe mirëkuptimit shpirtëror. Kjo na mundëson të kthehemi në një gjendje të paqes së brendshme, fuqisë personale dhe vetëvlerësimit përmes rindezjes së cilësive dhe virtyteve origjinale të shpirtit. Ai siguron shumë përgjigje për pyetjet e lashta në lidhje me identitetin dhe qëllimin tonë dhe hap një rrugë për paqen e vërtetë të mendjes dhe një gjendje natyrore të lumturisë. Raja Yoga ju jep një kuptim të qartë shpirtëror të vetvetes, ju ndihmon të ri-zbuloni dhe përdorni cilësitë pozitive tashmë të fshehura brenda jush. Ju ndihmon të krijoni qëndrime të reja dhe të zhvilloni përgjigje të reja. Si çdo aftësi, kjo kërkon praktikë. Duke bërë një meditim të vogël çdo ditë, ai shpejt bëhet një zakon i natyrshëm dhe i lehtë, i cili ju shpërblen bujarisht për përpjekjen që përfshin. Luaj Video Meditimi Raja Yoga është një teknikë me sy të hapur që mund të përdoret nga kushdo, kudo. Nëse doni të mësoni se si të relaksoheni, duhet të jeni më të përqendruar dhe krijues ose po kërkoni ndriçim personal, Meditimi Raja Yoga mund të plotësojë secilën prej atyre nevojave. Ju lutemi vizitoni qendrën tuaj më të afërt të Brahmakumaris ose www.brahmakumaris.com

  SHANMUGHA DASAN KannolySHANMUGHA DASAN KannolyIl y a jour
 • Bravo ....

  Aurel PrecaAurel PrecaIl y a jour
 • 🔥🌹🔥

  ami lami lIl y a 2 jours
 • Valla shum I Mir je bre respekt 💋☺️❤️❤️❤️❤️❤️❤️✅✅✅✅✅

  Djdjdjsj dhvsvshsDjdjdjsj dhvsvshsIl y a 2 jours
 • Kenge shume e bukur me pelqen shume 😜😘

  Aurel PrecaAurel PrecaIl y a 2 jours
 • Kerkoni ne youtube 👉👉Frenzy - Fillimi pa mbarim👉👉 (Diss Don Xhoni ,Marin )...

  hip hop Raphip hop RapIl y a 2 jours
  • Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

   minij hooiminij hooiIl y a 2 jours
 • 🦅🦅🦅🦅🦅🦅

  DATSE OFFICIELDATSE OFFICIELIl y a 2 jours
 • Se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh syt e mir zemren e but per ty naten po rri qut qut veq ti zemren ma ke zbut zbut si syt ka me trujt ki mu kon me mu e disha disha ment veq te ti un i kisha kisha ku ishe ti une isha isha per ty me tjera nuk rrisha rrisha tkom lazdru ty ty tkom lazdru ti po bon bon bon qka nuk du 2x se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh kur jom gabim thuma me ndrru per ty duhna sdu me tpa me quna tani me pas pun na sdihet qysh vjen puna mos me gabu runa diqka kur ti e bon mi mshel syt nuk muna ti mke bo per veti zor si un me gjet ti njo si une baby njo si ti lady du me kan i vetmi krejt qa ki ti jepmi krejt qa kom ti jepi ti jepi ti je ndryshe she syri jem veq ty tsheh tsheh merri merri krejt ti qe qe asnjo te une mos e le se ftyra jote jote jote em tranoj e deri nfund tksaj bote bote bote me ty shkoj une nuk tdu veq sonte zemra tdon te une e pranoj ti je shum ndryshe she syri jem veq ty tsheh veq ty tsheh

  Serdi DokuSerdi DokuIl y a 2 jours
 • Super kengetar je 2 ton 👏👏👏🥰🥰

  Bleona XhilajBleona XhilajIl y a 2 jours
 • 0

  claire t.claire t.Il y a 2 jours
 • 😍

  Arjeta R.Arjeta R.Il y a 2 jours
 • My song

  teodor Bidateodor BidaIl y a 2 jours
 • frlift.info/first/vid-o/2qC7ssesqqzaqIo.html

  teodor Bidateodor BidaIl y a 2 jours
 • 0 y qqll

  Suzana NeziriSuzana NeziriIl y a 2 jours
 • Cdo kenge e jotia eshte perfekt bravo 😎

  PAULIN MEDHAPAULIN MEDHAIl y a 3 jours
 • Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

  JoannaJoannaIl y a 3 jours
 • Sa mir musica 🥰🥰🥰

  Reyhan KurisReyhan KurisIl y a 3 jours
 • Wow🦋💙💜

  lejla Hamitilejla HamitiIl y a 3 jours
 • Super kng

  Jurgen TrojerJurgen TrojerIl y a 3 jours
 • 🇦🇫 Likes your songs🤙

  HSB MYLHSB MYLIl y a 3 jours
  • Wich language do you speak joanna? I cant read IT🙈

   HSB MYLHSB MYLIl y a 2 jours
  • Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese

   JoannaJoannaIl y a 3 jours
 • Askush : Truni jem : se ftyra jote jote em tranoj ose surrati rrati rrati jot em tranoj 😂😂

  ema elenaema elenaIl y a 3 jours
 • I vetmi artist Qe kongt e tij muj mi ngu me non e bab Pa pik derti Mes po fol najsen palidhje

  Afrim BugariAfrim BugariIl y a 3 jours
 • Qe 10 vjet e njejta melodi e njejta Tem😂😂😂🤦🏻🤦🏻🤦🏻

  Driton SelmaniDriton SelmaniIl y a 3 jours
 • best ever

  kancelari ermalikancelari ermaliIl y a 3 jours
 • hallo

  Hucaj ElvinHucaj ElvinIl y a 3 jours
 • Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

  opzz xsinopzz xsinIl y a 3 jours
 • m'lujti kjo muzik 🍓✨🎶🤷‍♂️🦋

  Mateo KejsiMateo KejsiIl y a 3 jours
 • Je shum i mire

  Etleva MarkajEtleva MarkajIl y a 3 jours
 • 👏👏👏

  Bealdo DoskuBealdo DoskuIl y a 3 jours
 • Kenga me e bukur

  Xhensilda MydiniXhensilda MydiniIl y a 3 jours
  • almir6000000goet

   opzz xsinopzz xsinIl y a 3 jours
 • Te lumt keng e mrekullueshme

  Leo HalilajLeo HalilajIl y a 4 jours
 • ❤❤❤❤❤😍😍😍😍💖💖💖💖🌏🌏🌏🌏🌏💖💖💖💖😘😘😘😘

  Lavdim LavdimLavdim LavdimIl y a 4 jours
 • Si gjithmone superrrr sna zhgenjen me hitet 😀😀😉

  So llSo llIl y a 4 jours
 • Keng e mrekullushme nga kengetar I i mrekullushem suksese

  Edmond BullariEdmond BullariIl y a 4 jours
 • Fyreeee,Fyreeeee,Fyreeee 🔥🔥🔥🔥

  N88 SvN88 SvIl y a 4 jours
 • I vetmi qe ka ber karriere me talent 👏👏👑

  The EagleThe EagleIl y a 4 jours
 • Oooo 2ton

  Arianit ImeriArianit ImeriIl y a 4 jours
 • ❤❤❤🥰🥰🥰

  zeqie Zendelizeqie ZendeliIl y a 4 jours
 • Wow sgum mir bravo

  VR VRVR VRIl y a 4 jours
 • Bravo 2ton ti je kengertari im i preferuar😊😊

  Sara DervishiSara DervishiIl y a 4 jours
 • Ky esht njish o lal

  Sara DervishiSara DervishiIl y a 4 jours
 • Shum e bukur 😍😍😍😍😍😍

  Adres EreAdres EreIl y a 4 jours
 • 👍👍💞💘💘💚💛💓❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋👀👀👀

  Lona LLona LIl y a 4 jours
 • almir6000000goet

  Suad BerajSuad BerajIl y a 4 jours
 • Nje artist I merituar

  Ermelinda DhembiErmelinda DhembiIl y a 4 jours
 • Nice 👍 Sehr gut Junge 🎼

  Geni TaciGeni TaciIl y a 4 jours
 • Respect from Poland🇵🇱❤🇦🇱

  bowen voowybowen voowyIl y a 4 jours
 • Ti je shum ndryshe she she Syri jem veq ty t sheh Veq ty tsheh♥😇

  its_fjona 17its_fjona 17Il y a 4 jours
 • ♥♥♥♥♥♥love music

  its_fjona 17its_fjona 17Il y a 4 jours
 • Fejzbuku

  Amelia BreguAmelia BreguIl y a 4 jours
  • @Eleonora Miljković

   bowen voowybowen voowyIl y a 4 jours
 • ❤❤❤😃😃😘❤

  Gjina KuzhniniGjina KuzhniniIl y a 4 jours
 • Respekt per ty je kegtari ma imiri

  Gjina KuzhniniGjina KuzhniniIl y a 4 jours
 • Sbon nona mo si ky

  Brava BravaBrava BravaIl y a 5 jours
 • 2 ton qe meriton vertet per zerin unik dhe keng qe gjithmon ja vlen ti degjosh bravvvvoooo

  Ermal AllaErmal AllaIl y a 5 jours
 • Alina💕7

  Elmedin memetiElmedin memetiIl y a 5 jours
 • Super hit 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  File KolaFile KolaIl y a 5 jours
  • O

   Charming nowhere to hideCharming nowhere to hideIl y a 5 jours
 • Love muzika super

  Ani PlakuAni PlakuIl y a 5 jours
 • Bravooooooo👌👌👌👌👏👏👏👏👏

  Ermir PerrojErmir PerrojIl y a 5 jours
 • I like albania song but I don't know what he's saying just I can listen😄💁‍♀️🇮🇷

  Aysouda kazemiAysouda kazemiIl y a 5 jours
 • Ta qifsha nanen

  Bekir ShahiniBekir ShahiniIl y a 5 jours
 • Respect from Poland🇵🇱❤🇦🇱

  soinhu foitusoinhu foituIl y a 5 jours
 • suksese te me metejshme 2 ton 👌🇦🇱

  festim shkinafestim shkinaIl y a 6 jours
 • 🥰🥰🥰😍😍😍

  Eneida DoçiEneida DoçiIl y a 6 jours
 • 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  Greta EgliGreta EgliIl y a 6 jours
 • @Eleonora Miljković

  Sandra JovanovićSandra JovanovićIl y a 6 jours
  • He is rapping without being disrespectful with bad word. Gjitha këngët e 2Ton. Jan super. Dhe te pastra . Respekte

   soinhu foitusoinhu foituIl y a 5 jours
 • ❤😉✌

  Sofia SofiaSofia SofiaIl y a 6 jours
 • êvv

  endrit Rrahmaniendrit RrahmaniIl y a 6 jours
 • 👍👍

  Aysouda kazemiAysouda kazemiIl y a 6 jours
 • Kush thote se eshte bos te boj like

  Klajdi KaravidhaKlajdi KaravidhaIl y a 6 jours
 • O

  Xhyla TahiriXhyla TahiriIl y a 6 jours
 • Albania are in zest

  Marcel MiloMarcel MiloIl y a 6 jours
 • Q Yfx

  Marjan BajraktariMarjan BajraktariIl y a 6 jours
 • “Vila e Zogut” Shiroke Shkoder😍 Super kng👍😍

  Angel AngelAngel AngelIl y a 6 jours
 • Si gjithmon 2TON na len pa fjale nga kenget e tij💣🤍

  bofooit gojobofooit gojoIl y a 6 jours
 • Bravo 👏

  Soni MoloSoni MoloIl y a 6 jours
 • Metvertet ky kendon bukur bravo 2 Ton .

  rida kim krasniqirida kim krasniqiIl y a 6 jours
 • 😉😉😉😉🌟🌟👏😍

  Mati MatildaMati MatildaIl y a 6 jours
 • 2 ton unic as always

  ela dungaela dungaIl y a 6 jours
  • ❤❤❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰

   bofooit gojobofooit gojoIl y a 6 jours
FRlift