Melisa - Leje ( Official Video )

29 avril 2021
5 496 060 Vues

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

Commentaires
 • Çudi duli ky😂😂😂srz e plq si muzij

  Erjon BarsiErjon BarsiIl y a 9 minutes
 • Melisa super

  《ÊŘJÔŅ BÂBÄ》《ÊŘJÔŅ BÂBÄ》Il y a 25 minutes
 • Melisa te falenderoj nga thellesia e shpirtit! Kisha nje kusheri te paralizuar dhe kur degjoi kt keng n TV u cua dhe fiku TV.

  Geri RexhoGeri RexhoIl y a 39 minutes
 • I che bler

  SHQIP TVSHQIP TVIl y a heure
 • frlift.info/first/vid-o/kpfczr2nt4HemnE.html Me te ver8 kjo eshte lule 😂

  Fapjoland PerndreuFapjoland PerndreuIl y a heure
 • I che bler

  SHQIP TVSHQIP TVIl y a heure
 • MELISA tlutem na fal pasi e ndigjova kengen e anes LESHI Kjo me vjen sikur nje kenge prej engjujt

  Mine BlueMine BlueIl y a heure
 • Perse mbiemri i Anes eshte njelloj smi i Melises?????

  Xhurdin koreXhurdin koreIl y a heure
 • Waaa po ti qenke e mrekullueshme o zot o zot ca degjuam prej anes okej ske talent moa bo konggg o ana

  Koni SKoni SIl y a heure
 • Ty ke qef te degjosh e te shohesh mi zemer je super jo si Ana 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ skandal ajo femer ti vazhdo se je yll 🌟🌟🌟🌟💐💖💖

  Vali ValiVali ValiIl y a 2 heures
 • Super me e bukur se e anes. Une e kam emrin Melisa . Je shume e mire

  Adi KalemiAdi KalemiIl y a 2 heures
 • Shum bukur melisa

  Eduart ZekaEduart ZekaIl y a 2 heures
 • Super

  TheJPHouseTheJPHouseIl y a 2 heures
 • Te gjithe perputhen kengetare dolen si Te ethet

  Idi IdiIdi IdiIl y a 3 heures
 • melisa e le mbas Anen....melisa je ma e mira....Ana zanin si Mace

  Gostivar gostivar1Gostivar gostivar1Il y a 3 heures
 • Silva AraqelyanSilva AraqelyanIl y a 3 heures
 • Yll melisa suksese 💖💖💖💖

  Mira SinaniMira SinaniIl y a 4 heures
 • Te pakten kjo me mir se Ana 1

  BANGTAN ARMY •25 years agoBANGTAN ARMY •25 years agoIl y a 4 heures
 • Kenga Anes😤😤😤😤na e shpifi

  Eda IdriEda IdriIl y a 4 heures
 • Melis na fal si tkena sha😂 prz ti je lule nkrahasim me Anen😂😂😂

  ema elenaema elenaIl y a 4 heures
 • Ore pasi degjova kengen e Anes po me pelqen shume kjo Melisa, madje them ta cojme ne Eurovizion

  Meko HarleyMeko HarleyIl y a 4 heures
 • Superrrr😘😘😘😘😘💋💋💋💋💋💋💋💋😘😘

  Fshati SoseFshati SoseIl y a 4 heures
 • Ok bythqire

  RockStar YtRockStar YtIl y a 4 heures
 • Oj k*rve

  RockStar YtRockStar YtIl y a 5 heures
 • Oj kafshe

  RockStar YtRockStar YtIl y a 5 heures
 • Melisa wasn't that bad compared to Ana...

  rrezerrezeIl y a 5 heures
 • mendja ime para 3 javesh: ma jep sta jap mendja ime para 2 javesh: leje leje leje, se je tu dek mas meje mendja ime tani: mejk thë budi uërk budi uërk 😂😂😂

  Tinki VelijuTinki VelijuIl y a 5 heures
 • je shume e bukur o yll o zmr

  Nada NadaNada NadaIl y a 5 heures
 • ❤❤ kenge e lezetshme

  Galax NananxGalax NananxIl y a 6 heures
 • Melisa ❤️ andi

  Etmira HysenllariEtmira HysenllariIl y a 7 heures
 • *ju lutem cliko ne chanelin tim dhe shiko**#muzikvajtuseshqip*

  Ilkaa's worldIlkaa's worldIl y a 7 heures
 • Te gjithe te traumatizuar nga Ana

  Esmeralda SaliEsmeralda SaliIl y a 7 heures
 • mbas krahasimit me kongen e anes ti ja ne bo rihhana e shqipris na vjen shum keq

  Freya FreyaFreya FreyaIl y a 7 heures
 • Te lumt veç vazhdo suksese 💜💜💜

  Hatixhe KryeziuHatixhe KryeziuIl y a 7 heures
 • Melisa vsrtet fali kush tka shajt tpakten ti ke vokal te embel po anaaaa🙏😩😩😩😩

  Enkeleid KociEnkeleid KociIl y a 8 heures
 • Faktikisht ajo e para smplq hiçççç, po kjo esht tamam keng

  Brunilda ShaniBrunilda ShaniIl y a 8 heures
 • Bile i kishte than dikush anes se : Po ti ke talent pse se ben nje keng? Robt ku ti ket ai qe i ka then ashtu anes Se na mori ne qaf Melisa hit

  Enis RamadaniEnis RamadaniIl y a 8 heures
 • Melisa je e mrekulluar

  valentino prendivalentino prendiIl y a 9 heures
 • Atë ki tash leje leje se je du dek mas meje meje atë ki tash leje leje une du met pas ty une du met pas ty

  Fatma SaliFatma SaliIl y a 9 heures
 • frlift.info/first/vid-o/nmPTm7B2uqe7X6Q.html🔥🔥

  Xhik 1gXhik 1gIl y a 9 heures
 • Keng shum sum e bukur 😍😍😍😍😍🤩

  Arta AllushiArta AllushiIl y a 9 heures
 • Melisa te keroj falje ne emer te gjith shqiptareve pasi kenga e anes eshte vari k****

  Expensive_AndiExpensive_AndiIl y a 9 heures
 • melisa te dua shum bravo kte muzik e ke me te bukur bravoooooooooo⭐️⭐️⭐️

  marsi sara amarmarsi sara amarIl y a 9 heures
 • Melisa sa shpejte tè uroj tè nxjerresh kenge tjeter super hit.bravo dhe qofshe lumture me Andin

  Beta TahirajBeta TahirajIl y a 10 heures
 • Degjova kengen e Anes dhe pastaj kte te tenden Melisa, me shpetoi veshim ishte nje ndjesi sikur po me kendonte te veshi Vace Zela😂😂😂😂😅😅😅 Jo per gje po me ket kengen e Anes tkemi sha kot mduket

  Ersa EnxhjuErsa EnxhjuIl y a 10 heures
 • melisa per te qene kenga e 2, je ne rruge te drejte, me kujtohet Luana dhr them kjo e jotja e 2 shume me e mire se te gjitha kenget e sajaa.

  merlin lowmerlin lowIl y a 11 heures
 • Pe presim edhe eri agen🤕

  Selajdin HotiSelajdin HotiIl y a 11 heures
 • Pasi dgj kengen e anes erdha ktu me mar nj paracetamol 🤣🤣🤣

  ada adaada adaIl y a 11 heures
 • Kenge bukur kjo Melissa bravo... Pavarsisht qe Sme ke pelqyer shm ne perputhen.. Po' kty bravo 👍👍

  Igli ManeIgli ManeIl y a 12 heures
 • Melisa shume e mir dhe e bukur je ,zerin super e ke ,te kam pelqyer qe ne fillim por ne te vertet kur degjova kengen e anes thash te me qetesoji icik melisa me zerin e bukur si kanarinw por dhe anen e du por zeri skandal sorry beby

  Leanra KeciLeanra KeciIl y a 12 heures
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤zemer kam ty je si princesh💕💕💕💕💖💖💖💖💖💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

  Aferdita KryeziuAferdita KryeziuIl y a 14 heures
 • Melisa kendon 1000 here me mire se Ana

  Rita JashariRita JashariIl y a 14 heures
 • Me se miri Melisa lleshi😍😘😍😘

  ADEAADEAIl y a 15 heures
 • Po

  Roberta UlajRoberta UlajIl y a 15 heures
 • Melisa kendon bukur je 11111

  Rolena HoxhaRolena HoxhaIl y a 15 heures
 • super keng wow

  Margo fluryMargo fluryIl y a 16 heures
 • Met qi tkisha qi amo per muzik ti sngohesh vlla

  Orges AlitiOrges AlitiIl y a 16 heures
 • Shum bukur

  fustane ne shitjefustane ne shitjeIl y a 17 heures
 • Kur mendon ta sjell njeher gjyshen time te bej nje bashkpunim me ty se kendon me bukur ajo se ty.

  Arsid ShperdhejaArsid ShperdhejaIl y a 20 heures
 • O Melisa te lumtt💚💚💖💖💚💖💚💖👍👍👍👍👍👍👍👍

  AELA ELAAELA ELAIl y a 21 heure
 • Na boni Ana me ardh me pa kto Gjana

  Aviation Fans AlbaniaAviation Fans AlbaniaIl y a 22 heures
 • Mu faktikisht me pelqeu kjo kenge prej fillimi sepse Irkenc Hyka ka pas dor n’ket 💁🏻‍♀️

  ShqipegrlShqipegrlIl y a 22 heures
 • Ana lleshi left the chat buri work 😂😂

  Miklovan 1Miklovan 1Il y a 23 heures
 • Wowwww 😍😍😍😍

  Bura HoBura HoIl y a 23 heures
 • Edi gjoni leje leje😘

  Shqipe ThaqiShqipe ThaqiIl y a 23 heures
 • Buri work buri work I Anës ishte ti qash hallin muzikës. Ndërsa kjo kënga jote ësht ti qash hallin Andit😂😂😂 Na mbytet me ndotjen e artit muzikor😡

  Altin NikolliAltin NikolliIl y a 23 heures
 • Sa vjece ishte si perfundimisht kjo se te Cani para 7 vitesh ka deklaruar 24 kurse ne perputhen mbushi 23 😂😂

  Jesica Jey Pes Ps4Jesica Jey Pes Ps4Il y a 23 heures
 • Super ze. Talent i fshehur per muzik dhe kercim. Bravo. 💫 E ti pom don, e ti pom don, se shi me sy e plas me zemer 🤣🤣🤣

  Rebeka VatovciRebeka VatovciIl y a jour
 • ajde t gjith like per inat te anes 🤣😂,melisaa sorry qe te gjykuam me par 😞

  Franko AlikajFranko AlikajIl y a jour
 • Τι μηνύματα περνάτε μωρέ με αυτά τα τραγούδια ...και το άσχημο ότι έχει τόσα θετικά σχόλια έλεος ...

  Rexhina LlanaiRexhina LlanaiIl y a jour
 • 1000 her e km.dgj kt kng dhe s m ka dal ende prej qefit ❤❤😊

  Rudina ShotajRudina ShotajIl y a jour
 • te kerkojm ndjese melisa

  Kaylie RodriguezKaylie RodriguezIl y a jour
 • Kta këngtart e perputhen e lan Rita Oren ne tako 😂😂😂😂

  Toto RinaToto RinaIl y a jour
 • je ber si plak o melisa na zuri barku nga zeri jot

  Altin KumarakuAltin KumarakuIl y a jour
 • super muzik bravo melisa

  Toca JoriToca JoriIl y a jour
 • prz krahasim me anen ska lidhje fare te kanga anes po me rridhte kari gjak

  The SweatsThe SweatsIl y a jour
 • Pom kujtohen fjalt e fatjonit tash😂😬

  DriolaDriolaIl y a jour
 • What language is that song?

  nikos660xnikos660xIl y a jour
 • Kush e shikon kete koment, Zoti Ju dhente Shendet dhe Jete te gjate 🙏 Amin.

  ALBVIDEOALBVIDEOIl y a jour
 • E ke shkri fare Melisa ne krahasim me Anen

  Merita LushiiMerita LushiiIl y a jour
 • ¹

  Klajdi BajramiKlajdi BajramiIl y a jour
 • om dig bro ca osht kjo oj luljeta hiqe

  Auror TahirajAuror TahirajIl y a jour
 • Stresi unikatil nojzi 14 vite ne rrep dhe sun i kapen 5.2miljon per 2 jav kjo me 1 muzik per 3 jav 5.2miljon ralitet i hidhur qe shum talenta dhe shum rrepera te mir nuk supertohen

  ROLEX ROLEXROLEX ROLEXIl y a jour
 • 5 mil 2 jav

  Adia AdiaAdia AdiaIl y a jour
 • Melisa sme duket keq spo them uauuu na nje specie e rrall po aq keq nuk esht dhe fundja se plqeni se pelqeni po milion i kapi shpejt tjert kan dash koh

  Adia AdiaAdia AdiaIl y a jour
 • Melisa bej edhe nje keng tjeter te lutem. 👇 👇

  Aleandra KorcariAleandra KorcariIl y a jour
 • Lmaoo 🤣 ..... komentusit

  auroraz Lyricsauroraz LyricsIl y a jour
 • 2ss4

  Klajdia MeroKlajdia MeroIl y a jour
 • Melisa je zemer te kiero muco ❤❤❤❤

  Arber VeliajArber VeliajIl y a jour
 • E keni bo 💩

  Kriss KrissKriss KrissIl y a jour
 • Kjo eshte kenge me e bukur se e Anes

  Gjergj GjokaGjergj GjokaIl y a jour
 • WTFFFFFF IS THIS HAHAHAAHHAAHHAHAHAHAHAAHAHHAHAHHAHAAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAWHAHAHAHAHAAHHAHAAHAAHHAAHA

  Kantri MorinaKantri MorinaIl y a jour
 • Zanin e mir be e ka

  tuana shkodratuana shkodraIl y a jour
 • cfare mendimi keni per kengen e anes

  Riad VitiaRiad VitiaIl y a jour
 • ❤❤❤❤❤❤❤❤❤😍😍😍😍

  Saranda RexhajSaranda RexhajIl y a jour
 • Qenka veshur Melisa ne klipin e dyt qe mos kishin ku te kapeshin njerzit 😂

  ksenofon bllaciksenofon bllaciIl y a jour
 • Kujt i duket kenga me e bukur pas degjimit te deal deallll😂😂

  Lorik ZhuniqiLorik ZhuniqiIl y a jour
 • Melisa je yll

  Sofra EdisonSofra EdisonIl y a jour
 • Super kenge melisa

  eri hoxhajeri hoxhajIl y a jour
FRlift